Menu Zamknij

Medytacje Uzdrawiania Dźwiękiem

Malowanie dźwiękiem

JAM JEST MUZYKĄ SFER I WIBRACJĄ MEJ DUSZY

Zapraszam serdecznie do medycyny dźwięku!

Oferta obejmuje sesje indywidualne, grupowe, koncerty organizowane.  Jeśli czujesz że chcesz skorzystać lub ktoś w twoich znajomych, bliskich po prostu skontaktuj się ze mną. Przejdź do strony kontakt.

Wibracyjna medycyna dźwięku wnika z całe pole morficzne osoby, osób uczestniczących w sesji. Misy kryształowe(98,6%kwarc) są moim głównym narzędziem, ale są też inne instrumenty dostrojone do naturalnych częstotliwości: gongi, sansula, dzwonki koshi, kamertony, flet sopranowy itp.. Każda z mis połączona jest częstotliwością z czakrami w ciele, więcej na temat czakr i dźwięku przeczytasz tutaj:

Masaż dźwiękiem pozwala w bezwysiłkowy sposób zharmonizować, oczyścić, otworzyć, zrelaksować kolejne miejsca, które tego potrzebują. To starożytne narzędzie coraz szerzej wykorzystywane we współczesnym świecie. Zaburzone struktury komórkowe odzyskują swój harmonijny kształt, bo całe nasze ciało słyszy. To także piękna, odkrywcza, inspirująca podróż w głąb siebie.

Stan medytacyjny, który z łatwością magia dźwięku stwarza przynosi relaks, ożywienie, przepływ i wiele innych. Terapia dźwiękiem w pewien sposób dekonstruuje muzykę do czystego dźwięku i pozwala mu działać w pierwotnej formie. Często podczas koncertów używamy również wody, jako nośnika intencji, nie tylko tej, z której składa się nasze ciało, ale specjalnie przyniesionej na wydarzenie.

 

Cena indywidualnej sesji  – 400zł

Cena grupowej sesji – od 1000zł 

 

Zapraszam do spotkania.