Menu Zamknij

Sesje indywidualne – Drzewo Życia

Drzewo Życia

Nie jesteś twoimi symptomami ani nie jesteś postawioną diagnozą, niemniej twoje ciało jest CAŁOŚCIĄ. Każdy program w twoim systemie posiada specyficzną, właściwą sobie wibrację i informację, która tejże dotyczy. Dobra wiadomość jest taka, że możemy kształtować naszą naturę, wpływać na środowisko, tak czy siak cały czas to robimy, tylko nie zawsze świadomie.

Fałszywe, darwinowskie teorie wmawiały nam, że jesteśmy kontrolowani przez geny. Geny mają biologiczną skłonność do ekspresji. Zmiana stanu świadomości może jednak zmienić kierunek ekspresji naszego „zapisu”. Poza tym niezmiernie istotną, kształtującą rolę pełni środowisko, w jakim dany organizm się znajduje.

Kiedy rzeczywiście zrobimy krok ku zmianie, lub też często życie nas do tego zmusi stając się nieznośne 😉 informacje, dane, kody w naszym polu morficznym mogą być „przepisane” na nowo i co za tym idzie inna manifestacja może być wyrażona.

TY JESTEŚ TWOIM WŁASNYM UZDROWICIELEM.
Ja wspieram, prowadzę, pokazuję, Ty sam/sama otwierasz wszystkie drzwi.

Jeśli potrzebujesz zmiany, towarzyszą Ci symptomy, z którymi nie potrafisz sobie poradzić, potrzebujesz głębokiego wglądu w Siebie, chcesz uruchomić, aktywować, dostroić twój system na nowo, pragniesz odnaleźć, połączyć jakąś część , potrzebujesz oczyszczenia, odnalezienia kierunku, chcesz poznać techniki medytacyjne które pozwolą Ci dbać o siebie na co dzień, pragniesz dobrostanu harmonii zdrowia i jesteś w pełni dedykowana/dedykowany Twojej intencji serdecznie zapraszam.

Sesja również media np. Messeger, Skype.

Koszt : 280 zł /1h

KONTAKT